*

  • Коротов Ю. Ю. Луганський національний аграрний університет
  • Брагінець М. В. Луганський національний аграрний університет

Аннотация

У статті розглянуто конструкції молоткових подрібнювачів а також проведений аналіз напрямків їх удосконалення. Процес подрібнення є одним із найбільш енергоємних процесів не тільки в кормоприготуванні, а в сучасній промисловості в цілому. Він потребує як великих енергетичних витрат, так і значних витрат металу внаслідок зношення робочих

органів подрібнювачів. Зменшення витрат енергії в процесі подрібнення є одним із важливих питань сільськогосподарської галузі багатьох країн світу. Для впровадження корисних удосконалень проведемо аналіз модернізацій та патентів відносно молоткових кормодробарок, проаналізуємо існуючі конструкції молоткових та малогабаритних молоткових подрібнювачів, з визначенням їх основних переваг та недоліків. 

Та враховуючи те, що малогабаритні молоткові дробарки зернових кормів у серійному виробництві зустрічаються частіше, ніж інші, можна зробити висновок, що це є перспективним напрямком наукових досліджень, й існує ще багато шляхів удосконалення їх конструкцій та підвищення якості подрібнення зернових кормів.

Опубликован
2020-02-20
Выпуск
Раздел
Статті